PR

PR

Česká filharmonie s lítostí oznamuje změnu interpreta posledního koncertu cyklu Klavírních recitálů České filharmonie. Původně avizovaný americký klavírista Tzimon Barto musel z vážných rodinných důvodů zrušit svou účast na plánovaném koncertě v pondělí 28. dubna.

Hudebně-taneční festival Kvetoucí Česko počtvrté

28. duben 2008
Hudebně-taneční festival Kvetoucí Česko počtvrté

Čtvrtý ročník Mezinárodního hudebního a tanečního festivalu Kvetoucí Česko bude probíhat 4. května v teplickém domě kultury a 5. května v pražském v Národním domě na Vinohradech.

New Age Magic s Michaelem Hoppé v Praze

30. duben 2008
New Age Magic s Michaelem Hoppé v Praze

V pražské Betlémské kapli se 27. června 2008 v 19.00 hodin uskuteční česká premiéra díla renomovaného amerického skladatele žánru „new age“ Michaela Hoppé, několikrát nominovaného na cenu Grammy.

Iva Bittová v pondělí zazpívá v kostele sv. Šimona a Judy

Po několikaměsíční pauze se před pražské publikum vrátí multižánrová zpěvačka a houslistka Iva Bittová. Letní kulturní dění v metropoli zpestří v pondělí 7. července koncertem v kostele sv. Šimona a Judy.

Pražskému publiku se představí Woody Allen v roli jazzmana

Těsně před Vánocemi, 20. prosince, se v pražském Kongresovém centru odehraje zcela výjimečné hudební představení kapely New Orleans Jazz Band, v jejímž čele stojí Woody Allen - slavný herec, režisér, scénárista a v tomto případě hlavě hráč na klarinet.

Bratislavské jazzové dni hlásia: Al Jarreau v Bratislave a v Košiciach

Jeho unikátny hlasový prejav je jedným z najdrahocennejších pokladov hudobného sveta. Je držiteľom siedmych ocenení Grammy a zároveň jediným spevákom, ktorý dostal Grammy v troch kategóriách - jazz, pop, aj R&B. Al Jarreau.

V Přerově startuje vyprodaný Československý jazzový festival

Enormní divácký zájem o koncerty hlásí pořadatelé Československého jazzového festivalu v Přerově. Prakticky všechna vystoupení programu letošního ročníku, který začíná dnešním koncertem půl století slavícího místního Academic Jazz Bandu, jsou vyprodána.

The Dhol Foundation si v Roxy dají tuzemskou sólovou premiéru

Britská kapela The Dhol Foundation, průkopník tradičního indického nástroje, bubnu dhol, vystoupí ve čtvrtek 16. dubna 2009 v pražském klubu Roxy. Jejich koncerty jsou proslulé především velkou energií, vždyť dhol patří mezi nejhlasitější nástroje světa.

Španělská flamenco zpěvačka La Caita se představí v pražské Arše

La Caita je klasickou představitelkou syrové a expresivní formy flamenkového zpěvu. Českým fanouškům tradiční španělské muziky se představí tuto středu, kdy vystoupí v pražském Divadle Archa.

Festival NethWorks.cz českému publiku představí nizozemskou kulturu

Nizození - země s nevelkou rozlohou, ale s obrovskou uměleckou a kulturní tradicí - představí v období od 22. května do 5. června v České republice špičky své současné kulturní scény. V průběhu dvou jarních týdnů uvede festival NethWorks.cz téměř tři desítky akcí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.