Miroslava Štípková

Miroslava Štípková

Arturo Sandoval – virtuos a showman až do konečků prstů

Jazzová ikona, trumpetista Arturo Sandoval, se po pěti letech vrací na Mezinárodní hudební festival Český Krumlov. Tentokrát vystoupí dokonce dvakrát, kromě jazzového repertoáru se představí i v klasickém koncertním programu.

Carlos Piñana: Temperamentní flamenco za doprovodu symfonického orchestru

Do Českého Krumlova se vrací jeden z nejlepších flamencových kytaristů, Carlos Piñana. V jeho hře se snoubí brilantní kytarová technika s neobyčejným výrazem, poezií a lyrismem. Publikum po celém světě okouzluje svou virtuozitou a jedinečnou krásou tónu, naprosto výjimečnou v celém flamencovém světě. Piñana se objevuje jak v sólových recitálech, tak v různých projektech zahrnujících klasickou 

Juan Diego Flórez radostný, připravený a obklopený rodinou

Mezinárodní hudební festival Český Krumlov pozval k oslavě 25. výročí jednu z největších operních hvězd současnosti, peruánského tenoristu Juana Diega Flóreze. Jeho galakoncert se uskuteční 16. července pod širým nebem v Pivovarské zahradě.

Krumlovské festivalové slavení se blíží

Mezinárodní hudební festival Český Krumlov oslaví v roce 2016 čtvrtstoletí své existence. Díky objevné dramaturgii i účasti světově proslulých interpretů si vydobyl přední místo mezi festivaly klasické hudby a stal se i trvalou součástí evropského hudebního kalendáře. Za vše hovoří jména umělců, jejichž účinkování je s festivalem spojeno: např. sopranistka Renée Fleming, mezzosopranistka Elīna Garanča, tenoristé Jonas Kaufmann či José Cura, barytonista Dmitri Hvorostovsky, a zejména legenda operního světa Plácido Domingo.

MHF Český Krumlov slaví 25 let. Přijedou hvězdy Juan Diego Flórez a Arturo Sandoval

Mezinárodní hudební festival Český Krumlov oslaví v roce 2016 čtvrtstoletí své existence. Díky objevné dramaturgii i účasti světově proslulých interpretů si vydobyl přední místo mezi festivaly klasické hudby a stal se i trvalou součástí evropského hudebního kalendáře. Za vše hovoří jména umělců, jejichž účinkování je s festivalem spojeno: např. tenoristé Jonas Kaufmann či José Cura, barytonista Dmitri Hvorostovsky, sopranistka Renée Fleming, mezzosopranistka Elīna Garanča, a zejména legenda operního světa Plácido Domingo.

Soňa Červená - nikde nejsem šťastnější než na jevišti

Soňa Červená se vrátila do Čech po sametové revoluci a teprve tehdy se většina lidí dovídala, jak úspěšnou kariéru po celém světě má tato operní pěvkyně za sebou. Pokud totiž zůstala v povědomí Čechů...

Harmonie vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČRNadace Český hudební fondNadace Leoše JanáčkaNadace Bohuslava Martinů

 

Naši partneři

Muzikus - magazín nejen pro muzikantyAlterecho - platforma pro současnou hudební kulturu

Chcete inzerovat? Máte dotaz?

+420 266 311 700

Novinky emailem

csenfrdeitptes

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.