Jakub Michl

Jakub Michl

Johann Sebastian Bach - Suity pro sólové violoncello BWV 1007 - 1012

Bachovy suity jsou prubířským kamenem každého violoncellisty. Existuje nespočet jejich nahrávek, které se od sebe liší již individuálním uchopením podstaty skladeb samotných.

Gottfried Finger - Skladby pro violu da gamba

4. listopad 2005
Gottfried Finger - Skladby pro violu da gamba

Nebývá až takovou vzácnou výjimkou, že je natočena do té doby nenatočená skladba známého skladatele a na nahrávce nalezneme chytlavé heslo "world premiÉre recording". Co ale dodat, držíme-li v rukou následující nahrávku? Světovou premiéru zde nemá objevená skladba, nýbrž přímo objevený skladatel a za ním celé jeho dílo.

The Secrets of Dvorak‘s Cello Concerto

11. srpen 2009
The Secrets of Dvorak‘s Cello Concerto

Titul nahrávky a démonický výraz interpreta jako by se snažil nalákat na odhalení jakéhosi posluchačům dosud skrytého tajemství Dvořákova violoncellového koncertu. Všechny, byť sebevíce poutavé informace,...

XXV. Valtice

22. říjen 2013
XXV. Valtice

Mezinárodní letní škola staré hudby ve Valticích se stala již tradiční součástí kulturního života v České republice, bez které si řada lidí neumí své léto ani představit. „Valtice“ se staly vyhledávanou destinací pro milovníky...

Harmonie vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČRNadace Český hudební fondNadace Leoše JanáčkaNadace Bohuslava Martinů

 

Naši partneři

Muzikus - magazín nejen pro muzikantyAlterecho - platforma pro současnou hudební kulturu

Chcete inzerovat? Máte dotaz?

+420 266 311 700

Novinky emailem

csenfrdeitptes

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.