sobota, 12. říjen 2013

Říjnové vystoupení kytarového virtuóza MILOŠE s PKF – Prague Philharmonia přeloženo!

Napsal(a) 

První z donátorských galavečerů předního domácího orchestru PKF – Prague Philharmonia s kytaristou Milošem Karadaglićem vystupujícím pod uměleckým jménem MILOŠ, se přesunuje do příští koncertní sezony. PKF – Prague Philharmonia, která měla po úspěšném debutu na letošním ročníku Pražského jara umělce předvést před české publikum podruhé v historii 23. října v pražském Paláci Žofín, byla nucena koncert přeložit z organizačních důvodů.

Příznivci MILOŠOVY zapálené hry, jež vyniká nejen vynikající hráčskou technikou, ale také kombinací prvků klasické hudby s rytmy tanga a latina, však o umělecký zážitek nepřijdou; filharmonie má v plánu umělcovo vystoupení zakomponovat do programu své slavnostní koncertní sezony 2014-15, která se ponese v duchu oslav dvaceti let od založení. O náhradním termínu koncertu bude filharmonie včas informovat.

Zakoupené vstupenky na přeložený říjnový koncert zůstávají i nadále v platnosti, případně je možné je vrátit v kanceláři PKF – Prague Philharmonia, Husova 7, Praha 1 do 8. listopadu 2013.

PR

Komentáře

Czech English French German Italian Portuguese Spanish

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.