MHF Lípa Musica 2013: pestrobarevný hudební svět na severu Čech

Klasiku, operu, balet, swing, soul i alternativní hudbu nabídne v řadě 20 koncertů, divadelních představení a projekcí 12. ročník Mezinárodního hudebního festivalu Lípa Musica , který se uskuteční ve dnech od 20. září do 26. října 2013 na více než 15 zajímavých místech severočeského kraje a v příhraniční části německého Saska.

Nabitý program obsahuje podle slov zakladatele a ředitele festivalu Martina Prokeše „celou baterii hudebních bonbonků“ v čele s Dagmar Peckovou , Ivou Bittovou , Václavem Hudečkem , Josefem Špačkem , Ondřejem Havelkou nebo kamerunskou soulovou zpěvačkou Ntjam Rosie . Chybět nebude ani opera a balet naživo i v 3D, programy pro děti nebo hudební soutěž pro žáky základních uměleckých škol.

12. ročník MHF Lípa Musica slibuje 5 týdnů plných pestrobarevných hudebních a divadelních zážitků v krásných prostorách nejen malebného města Česká Lípa, ale i na dalších zajímavých místech severních Čech a Saska, kam festival mnohdy své návštěvníky zdarma zaveze svým autobusem. Vstupenky na festival jsou v k dostání koupit buď online na webu festivalu, nebo v českolipské festivalové kanceláři. Více informací najdete na www.lipamusica.cz.

Sdílet článek: