Koncertní turné Callas 100 se odkládá, pražský koncert je odložen na příští rok

Slavnostní koncert ke 100. výročí narození Marie Callas, který se měl uskutečnit 1. listopadu 2023 ve Smetanově síni Obecního domu, se pro tento termín ruší a odkládá na podzim roku 2024.

„Fortune Music and Shows s lítostí oznamuje, že plánovaný koncert a projekt Callas 100, který se měl v České republice konat 1. listopadu 2023 ve Smetanově síni, se pro tento termín ruší a musí být bohužel odložen na příští rok. Tragická válečná situace na Blízkém východě bohužel donutila významného sponzora z Izraele od našeho projektu odstoupit. V rámci solidarity s nimi a se všemi oběťmi tohoto konfliktu odkládáme projekt na podzim 2024. Termín oznámíme v nejbližších dnech,“ uvedl hlavní produkční projektu Davide Cicchetti.

Vzhledem k nastalé situaci a komplikaci pro produkční tým se pro letošní rok ruší také koncerty v New Yorku a ve Vídni. Produkce nicméně věří, že v dalším roce, a dle situace, bude možné koncerty přece jen uskutečnit. Divákům, kteří si již vstupenky zakoupili, budou vráceny peníze. V tomto případě je potřeba obrátit se na GoOut.

Sdílet článek:

Aktuální číslo

Nejnovější