Brněnské Obrázky z výstavy pro velký zájem dnes streamují podruhé

Koncert Obrázky z výstavy, který Filharmonie Brno vysílala ve čtvrtek večer na svém facebookovém profilu a na webu, sledovaly tisíce diváků. Na facebooku video shlédlo přes osm tisíc lidí, link se streamem navštívil obdobný počet zájemců. Nejčastěji se jednalo o věkovou skupinu 25–34 let. V závěsu za Českou republikou se připojovali lidé z Japonska, Slovenska a Rakouska.

Vzhledem k velkému zájmu posluchačů a mnoha prosbám, zda by se mohl přenos opakovat, přinese Filharmonie Brno koncert ještě jednou, a to dnes, opět v 19.00 a opět stejnými kanály. Tedy na facebookovém profilu filharmonie a na tomto odkazu, který je odlišný od včerejšího. Místo dvou večerů v Janáčkově divadle tedy dva přenosy přesně v čase zrušených koncertů. „Mnoho posluchačů se nás ptá, zda nechceme založit účet, kam by poslali symbolickou částku za to, že neměli vstupenky, a přesto se dívali. Velmi si toho vážíme, ale budeme raději, když místo toho přijdou někdy na náš živý koncert,“ doplnila Kučerová. Peníze za vstupenky na zrušené koncerty si lidé mohou vyzvedávat ode dneška. Pokud nechtějí, vstupenky vracet nemusejí.

Až do odvolání zákazu konání akcí ruší Filharmonie Brno všechny své koncerty a edukační aktivity. Příští týden se takto ruší čtyři vyprodané koncerty – tři abonentní a sobotní rodinný.

Sdílet článek:

Aktuální číslo

Nejnovější