středa, 14. listopad 2018

Soutěž o večeři v Hotelu Aria

Napsal(a) 

Restaurant Coda Restaurant Coda

Pražská restaurace Coda, která nese jméno závěrečné části hudební skladby, nabízí možnost posezení s výhledem na Nové Město v čele s barokním chrámem sv. Mikuláše s varhanami, na něž hrál samotný W. A. Mozart. Restaurace a hotel Aria sídlí na Tržišti 9 v samém centru Malé Strany a těsně sousedí s Vratislavským a Vrtbovským palácem. Druhá zmíněná stavba je známá především pro stejnojmennou barokní zahradu. Tu nechal na počátku 18. století založit tehdejší majitel, nejvyšší purkrabí českého království a rytíř Řádu Zlatého rouna Jan Josef z Vrtby.

Nyní soutěžíme o dvě poukázky na tříchodovou večeři s lahví vína pro dva v restauraci Coda platné až do září příštího roku. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte do 24. listopadu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

OTÁZKA: Jan Josef z Vrtby byl mimo jiné i milovníkem opery a mecenášem umění. Kterého slavného skladatele podporoval?

Komentáře

csenfrdeitptes

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.