čtvrtek, 14. leden 2010

Libor Šmoldas natočil album se špičkami světové jazzové scény

Napsal(a) 

Libor Šmoldas - In New York On Time Libor Šmoldas - In New York On Time

Jazzový kytarista, skladatel a člen Organic Quartetu Ondřeje Pivce Libor Šmoldas vydává své druhé album In New York On Time . Album je složené ze Šmoldasových vlastních skladeb v kombinaci s instrumentálními aranžemi šlágrů z muzikálu My Fair Lady z pera Fredericka Loewa .

Jak z názvu vyplývá, nahrávky pro album byly pořízeny v New Yorku, a to ve spolupráci se špičkovými hráči, jimiž jsou klavírista Sam Yahel , spoluhráč Joshuy Redmana , Norah Jones nebo Madeleine Peyroux a lídr vlastních sestav, legendární kontrabasista českého původu George Mraz a bubeník Jeff Ballard , známý v poslední době především jako člen kapely Fly a Tria Brada Mehldaua . Ve dvou skladbách se vokálně zapojila Liborova žena Zeurítia .

Album má vynikající zvukovou kvalitu – bylo nahráno v Tedesco Studios ve spolupráci zvukařky Katherine Miller , smícháno v jednom z nejlepších českých studií - Studiu Sono Records (mistr zvuku Milan Cimfe) a mastering provedl Gene Paul ze špičkového studia DB Plus Digital Services v New Yorku.

odkazy

Libor Šmoldas

PR

Komentáře

Harmonie vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČRNadace Český hudební fondNadace Leoše JanáčkaNadace Bohuslava Martinů

 

Naši partneři

Muzikus - magazín nejen pro muzikantyAlterecho - platforma pro současnou hudební kulturu

Chcete inzerovat? Máte dotaz?

+420 266 311 700

Novinky emailem

csenfrdeitptes

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.