pondělí, 28. duben 2008

Hudebně-taneční festival Kvetoucí Česko počtvrté

Napsal(a) 

Kvetoucí Česko Kvetoucí Česko

Čtvrtý ročník Mezinárodního hudebního a tanečního festivalu Kvetoucí Česko bude probíhat 4. května v teplickém domě kultury a 5. května v pražském v Národním domě na Vinohradech.

Během pestrobarevné taneční show, v níž procestujeme několik zemí, se o velkolepou podívanou postará evropské pěvecké sbory a taneční soubory.

Jednotlivá čísla pro závěrečnou show jsou v průběhu festivalu pečlivě vybírána předními umělci z Čech a Evropy, kteří zároveň udělují ceny účastníkům festivalu v jednotlivých nominacích. Závěrečná vystoupení všech kolektivů vždy sklízí úspěch, jak u mladých diváků, tak i u dospělého obecenstva.

Festival je pořádán pod patronací velvyslanectví Ruské federace a pod laskavou záštitou hejtmana Ústeckého kraje Ing. Jiřího Šulce a radního pro kulturu HM Prahy Ing. Milana Richtera. Festival má své tradice a jméno v uměleckém světě a nese s sebou poslání mezinárodního kulturního dialogu.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketstream a TicketArt.

Kvetoucí Česko, Teplice – KD, 4. 5. 08

Kvetoucí Česko, Praha – Národní dům na Vinohradech, 5. 5. 08

odkazy

Kvetoucí Česko

PR

Komentáře

Czech English French German Italian Portuguese Spanish

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.