čtvrtek, 19. říjen 2006

Ministerstvo kultury vyhlašuje dotační řízení

Napsal(a) 

Ministerstvo kultury oznamuje:

Odbor umění a knihoven MK vyhlašuje výběrové dotační řízení pro rok 2007 pro právnické osoby (s výjimkou příspěvkových organizací MK) a fyzické osoby s živnostenským oprávněním pro projekty z oblasti profesionálního divadelního, hudebního, tanečního a pohybového umění, výtvarného umění, užitého umění, uměleckých řemesel a architektury.

Formuláře žádosti o dotaci, rozpočtové formuláře a podmínky pro přihlašování projektů si vyzvedněte na adrese mkcr.cz, případně Ministerstvo kultury, odbor umění a knihoven, Praha 1, Maltézské nám.l - Nostický palác.

Uzávěrka pro podání přihlášek je 30. listopadu 2006.

kontakty:

MgA. N. Zichová – oblasti divadla a tance (tel. 257 085 213, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

PhDr. A. Chorvátová – oblast hudby (tel. 257 085 218, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Mgr. R. Musil – oblast výtvarného umění, užitého umění, uměleckých řemesel, architektury (tel. 257 085 209, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

odkazy

Ministerstvo kultury

Komentáře

Czech English French German Italian Portuguese Spanish

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.