čtvrtek, 19. říjen 2006

Ministerstvo kultury vyhlašuje dotační řízení

Napsal(a) 

Ministerstvo kultury oznamuje:

Odbor umění a knihoven MK vyhlašuje výběrové dotační řízení pro rok 2007 pro právnické osoby (s výjimkou příspěvkových organizací MK) a fyzické osoby s živnostenským oprávněním pro projekty z oblasti profesionálního divadelního, hudebního, tanečního a pohybového umění, výtvarného umění, užitého umění, uměleckých řemesel a architektury.

Formuláře žádosti o dotaci, rozpočtové formuláře a podmínky pro přihlašování projektů si vyzvedněte na adrese mkcr.cz, případně Ministerstvo kultury, odbor umění a knihoven, Praha 1, Maltézské nám.l - Nostický palác.

Uzávěrka pro podání přihlášek je 30. listopadu 2006.

kontakty:

MgA. N. Zichová – oblasti divadla a tance (tel. 257 085 213, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

PhDr. A. Chorvátová – oblast hudby (tel. 257 085 218, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Mgr. R. Musil – oblast výtvarného umění, užitého umění, uměleckých řemesel, architektury (tel. 257 085 209, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

odkazy

Ministerstvo kultury

Související položky (podle značky)

Komentáře

Czech English French German Italian Portuguese Spanish

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.