středa, 6. říjen 2010

Struny podzimu: Vyberte nejlepší nahrávku a pošlete ji do finále

Napsal(a) 

Struny podzimu 2010 Struny podzimu 2010

Hudební soutěž festivalu Struny podzimu - O2 Extra šance míří do svého finále. Po třech měsících, které měli soutěžící k dispozici pro zasílání svých coververzí, vybrala odborná porota deset nejlepších - semifinálových nahrávek. Do 10. října probíhá emailové hlasování, kdy může každý zvolit svého favorita a posunout ho tak do finále.

Pět coververzí s nejvyšším počtem hlasů obdrží na závěr jazzový pianista Vijay Iyer, který vybere definitivního vítěze, jenž obdrží finanční výhru 20.000,- Kč. Vítěz soutěže O2 Extra šance bude slavnostně vyhlášen na koncertě  Vijay Iyera v Lucerna Music Baru 18. října 2010. Odměny se dostane i hlasujícím. Ze všech došlých emailů bude vylosováno 5 výherců, kteří obdrží vždy dvě vstupenky právě na koncert Vijaye Iyera.

Skladby si můžete poslechnout zde.

Hlasování probíhá od 1. do 10. října prostřednictvím e-mailu. Hlasující zašle e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   s uvedením celého jména a kontaktního telefonního čísla a do předmětu uvede číslo skladby, které dává svůj hlas.  

PR

Komentáře

Czech English French German Italian Portuguese Spanish

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.