středa, 6. květen 2009

Soutěžte o vstupy na zahájení Respect festivalu s Renato Borghettim

Napsal(a) 

Renato Borghetti Renato Borghetti

Jak jsme již dříve annoncovali, letošní ročník world music festivalu Respect proběhne na pražském ostrově Štvanice o posledním červnovém víkendu. Tomu bude předcházet dvojice klubových koncertů v pražském Paláci Akropolis, z nichž zahajovací proběhne v úterý 12. května pod taktovkou brazilského akordeonisty Renato Borghettiho .

Extáze, humor a prvotřídní virtuozita, tak popisují znalci hudbu akordeonového čaroděje Renato Borghettiho . S divokou a vášnivou hudbou Gauchů, tedy jihoamerických kovbojů, udělal totéž co Astor Piazzolla s argentinským tangem. Kombinuje melodie latinskoamerické pampy se styly z Itálie i Francie, z jeho hudby slyšíme texmex, tango i sambu, ale Borghetti si přitom zachovává gauchovskou identitu, k niž patří klobouk, dlouhé vlasy a široké kalhoty.

Vstupenky na koncert Renato Borghettiho , stejně jako na další program Respect festivalu, jsou k dostání v předprodejní síti Ticketpro.

Renato Borghetti, Praha – Palác Akropolis, 12. 5. 09

odkazy

Respect festival

Palác Akropolis

Renato Borghetti

Renato Borghetti na MySpace

PR

Komentáře

Czech English French German Italian Portuguese Spanish

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.