středa, 6. květen 2009

Soutěžte o vstupy na zahájení Respect festivalu s Renato Borghettim

Napsal(a) 

Renato Borghetti Renato Borghetti

Jak jsme již dříve annoncovali, letošní ročník world music festivalu Respect proběhne na pražském ostrově Štvanice o posledním červnovém víkendu. Tomu bude předcházet dvojice klubových koncertů v pražském Paláci Akropolis, z nichž zahajovací proběhne v úterý 12. května pod taktovkou brazilského akordeonisty Renato Borghettiho .

Extáze, humor a prvotřídní virtuozita, tak popisují znalci hudbu akordeonového čaroděje Renato Borghettiho . S divokou a vášnivou hudbou Gauchů, tedy jihoamerických kovbojů, udělal totéž co Astor Piazzolla s argentinským tangem. Kombinuje melodie latinskoamerické pampy se styly z Itálie i Francie, z jeho hudby slyšíme texmex, tango i sambu, ale Borghetti si přitom zachovává gauchovskou identitu, k niž patří klobouk, dlouhé vlasy a široké kalhoty.

Vstupenky na koncert Renato Borghettiho , stejně jako na další program Respect festivalu, jsou k dostání v předprodejní síti Ticketpro.

Renato Borghetti, Praha – Palác Akropolis, 12. 5. 09

odkazy

Respect festival

Palác Akropolis

Renato Borghetti

Renato Borghetti na MySpace

PR

Komentáře

Harmonie vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČRNadace Český hudební fondNadace Leoše JanáčkaNadace Bohuslava Martinů

 

Naši partneři

Muzikus - magazín nejen pro muzikantyAlterecho - platforma pro současnou hudební kulturu

Chcete inzerovat? Máte dotaz?

+420 266 311 700

Novinky emailem

csenfrdeitptes

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.