čtvrtek, 12. listopad 2009

Glenn Miller Orchestra svým lednovým návratem podpoří Nadaci Terezy Maxové dětem

Napsal(a) 

Glenn Miller Orchestra Glenn Miller Orchestra

Jeden z nejznámějších swingových orchestrů na světě, Glenn Miller Orchestra , se po více než roce vrátí do Prahy. Začátkem nadcházejícího roku, 9. ledna, uvede v Obecním domě pod vedením kapelníka Wila Saldena program nazvaný Evening of Swing and Elegance .

Koncert bude složen z nejznámějších swingových a jazzových skladeb nejen z dílny svého zakladatele Glenna Millera , ale i od dalších amerických legend tohoto žánru ze 40. až 80. let minulého století. Členy orchestru jsou vynikající hudebníci a sólisté, v jejich koncertech ale nechybí humor a vytříbená elegance. Historie tělesa sahá do třicátých let minulého století. Glenn Miller se brzy po založení orchestru stal hvězdou tehdejší hudby a jeho skladby jako In the Mood , Pennsylvania 6-500 , String of Pearls či Moonlight Serenade hrála snad všechna rádia.

Vstupenky na koncert, který byl v Praze naposledy zcela vyprodaný, jsou již k dostání v síti Ticketstream v cenových kategoriích od 590 do 1.690 Kč. Za každou prodanou vstupenku přispěje hlavní partner koncertu, BBH Nadační fond, 100 Kč Nadaci Terezy Maxové dětem.

Glenn Miller Orchestra, Praha – Obecní dům, 9. 1. 10

odkazy

Obecní dům

Glenn Miller Orchestra

PR

Komentáře

Harmonie vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČRNadace Český hudební fondNadace Leoše JanáčkaNadace Bohuslava Martinů

 

Naši partneři

Muzikus - magazín nejen pro muzikantyAlterecho - platforma pro současnou hudební kulturu

Chcete inzerovat? Máte dotaz?

+420 266 311 700

Novinky emailem

csenfrdeitptes

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.