úterý, 16. červen 2009

Clarinet Factory s hosty rozehrají zatopený lom ve středočeském Nečíně

Napsal(a) 

Clarinet Factory Clarinet Factory

Již podeváté připravili členové Clarinet Factory a performer Jakub Fabel do prostoru zatopeného lomu nedaleko středočeské obce Nečín unikátní hudebně-výtvarnou akci nazvanou Ozvěny z kamene .

Letošní setkání, které proběhne v pátek 19. června od 20 hodin opět po roce uprostřed přírody pod širou oblohou, nabídne vystoupení Epoque Quartet , smyčcového kvarteta proslulého „řáděním“ v jazzových rytmech, společný koncert Clarinet Factory a perkusionisty Alana Vitouše se žhavými novinkami i „osvědčenými nečínskými hity“, skalní projekce Jindry Trapla a ohňové efekty Jakuba Fabela a Ondřeje Beránka .

„Iniciátorem celé akce byli na začátku Jakub Fabel a Clarinet Factory. Objeli jsme asi třicet lomů po celé republice a zkoušeli akustiku, až jsme našli ten nejlepší v Nečíně,“ říká Jindřich Pavliš z Clarinet Factory , a pokračuje: „Návštěvníci mohou očekávat hudbu někde na pomezí mezi klasikou, jazzem, minimalismem, etnickou hudbou i new age.“

Obec Nečín je cca 65 kilometrů od Prahy, lom pak 10 min pěšky od náměstí. Akce se koná za každého počasí a je zcela zdarma.

Kdo by nestihl Ozvěny z kamene pod širým nebem, má šanci ještě 26. června v pražském Divadle Archa.

Ozvěny z kamene, Nečín – lom, 19. 6. 09

odkazy

Clarinet Factory

PR

Komentáře

Harmonie vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČRNadace Český hudební fondNadace Leoše JanáčkaNadace Bohuslava Martinů

 

Naši partneři

Muzikus - magazín nejen pro muzikantyAlterecho - platforma pro současnou hudební kulturu

Chcete inzerovat? Máte dotaz?

+420 266 311 700

Novinky emailem

csenfrdeitptes

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.