Adam Skoumal

Adam Skoumal

S Milanem Al-Ashhabem na Čajkovského soutěži

Začátkem letošního léta se mi přihodilo něco, s čím už jsem (vzhledem ke svému věku) nepočítal: opět jsem se zúčastnil toho absurdního divadla, kterému se říká „hudební soutěž”. Tentokrát pouze v roli doprovazeče, což ale vůbec neubralo na vzrušení a nervozitě, která se nikomu při takovém podniku nevyhne. Naopak, pocit zodpovědnosti mě pronásledoval ještě více, než když jsem kdysi bojoval jenom sám za sebe.

Svět naruby

9. květen 2016
Svět naruby

Tak jsem šel včera zase na fotbal. Krásné počasí, stadión plný lidí, nálada skvělá. Doufám, že naši nezklamou! Byl to krásný zápas, Čech chytil penaltu, Rosický nastřílel hattrick a soupeře jsme rozdrtili. Popil jsem s kamarády, doma spokojeně usnul... Ráno jdu nedočkavě pro noviny a těším se na nadšené komentáře, rozbor toho sóla našeho útočníka přes tři obránce... Čtu titulky a koukám jako blázen: "Fanoušci vypískali

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.