středa, 23. duben 2008

Změna interpreta cyklu Klavírních recitálů České filharmonie

Napsal(a) 

Česká filharmonie s lítostí oznamuje změnu interpreta posledního koncertu cyklu Klavírních recitálů České filharmonie . Původně avizovaný americký klavírista Tzimon Barto musel z vážných rodinných důvodů zrušit svou účast na plánovaném koncertě v pondělí 28. dubna ve Dvořákově síni pražského Rudolfina. Místo něj vystoupí významný klavírista Melvyn Tan , narozený v Singapuru a od roku 1978 žijící ve Velké Británii.

Melvyn Tan patří mezi všestranné umělce, mimo jiné je známý i z oboru historicky stylové interpretace staré hudby. Více informací o tomto umělci naleznete na těchto webových stránkách.

Posluchačům, kteří mají vstupenky již zakoupené, bude v případě jejich zájmu vráceno vstupné v plné výši. Česká filharmonie se omlouvá posluchačům za nepříjemnosti spojené s touto změnou a děkuje za jejich pochopení a zároveň děkuje Melvynu Tanovi za jeho vstřícnost.

Program koncertu:

C. P. E. Bach: Fantasie in C Wq 59 č.2

J. Haydn: Sonáta č. 62 Es dur Hob XVII/52

L. van Beethoven: Sonáta d moll op. 31 č. 2 „Bouře”

O. Messiaen: Dvacet pohledů na Ježíška (výběr):

17. Ponoření do ticha

14. Pohled andělů

11. První přijímání Panny Marie

15. Polibek od Ježíška

F. Chopin:

Nokturno Des dur op. 27 č.2

Valčík cis moll op. 64 č.2

Scherzo b moll op. 31

PR

Komentáře

Czech English French German Italian Portuguese Spanish

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.