neděle, 28. prosinec 2008

Zemřel prof. Pečman

Napsal(a) 

Dne 17. prosince 2008 zemřel ve věku 77 let prof. PhDr. Rudolf Pečman, DrSc., emeritní profesor Ústavu hudební vědy, bývalý proděkan Filozofické fakulty Masarykovy univerzity, bývalý člen Vědecké rady Filozofické fakulty Masarykovy univerzity, předseda oborové komise doktorského studia oboru Hudební věda na FFMU, spoluzakladatel Mezinárodního hudebního festivalu v Brně, čestný člen České společnosti pro hudební vědu, bývalý člen předsednictva společnosti Georg-Friedrich-Händel-Gesellschaft v Halle n. Sálou.

V osobě profesora Rudolfa Pečmana ztrácí univerzita, fakulta i ústav nejen vynikajícího odborníka, ale i svědomitého pedagoga a vzácného kolegu.

Rozloučení se zesnulým se uskuteční v pátek 9. ledna 2009 v 12.30 hodin v obřadní síni Krematoria města Brna, Jihlavská ulice 1. Autobus pro smuteční hosty bude odjíždět od budovy Filozofické fakulty MU (Arna Nováka 1) v 11.40.

Děkan a Vědecká rada Filozofické fakulty Masarykovy univerzity

Ústav hudební vědy Filozofické fakulty Masarykovy univerzity

Komentáře

Czech English French German Italian Portuguese Spanish

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.