středa, 3. červenec 2013

Vivat Varhany

Napsal(a) 

Iva Kramperová Iva Kramperová

Od 6. do 20. 7. 2013 se koná 4. ročník mezinárodního hudebního festivalu Vivat Varhany ve Slavonicích, který je součástí festivalového cyklu České kulturní slavnosti.

Na zahajovacím koncertě v sobotu 6. 7. 2013 se v Kostele Nanebevzetí Panny Marie představí laureát letošní Mezinárodní hudební soutěže Pražské jaro, varhaník Pavel Svoboda ,  jeho partnerkou bude houslistka Iva Kramperová .

Ve spolupráci a za podpory obce Cizkrajov proběhne v Poutním kostele Montserrat v sobotu 13. 7. 2013 druhý koncert, kde vystoupí švýcarská varhanice Martine Reymond .

Závěrečný koncert v sobotu 20. 7. 2013 v Kostele Nanebevzetí Panny Marie je nazván Ave Maria a zazní zde skladby v podání sopranistky Zdeny Kloubové za varhanního doprovodu Petra Čecha .

Festival je pořádán občanským sdružením Česká kultura a Městským kulturním střediskem Slavonice a koná se pod záštitou hejtmana Jihočeského kraje Mgr. Jiřího Zimoly a Města Slavonice.

PR

Komentáře

Czech English French German Italian Portuguese Spanish

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.