úterý, 19. červen 2018

Trombonisté míří do Prahy

Napsal(a) 

Bart van Lier, foto Gerd Jordan Bart van Lierfoto: Gerd Jordan

Ve dnech 28. – 30. září 2018 se v Praze bude konat první ročník mezinárodního trombonového festivalu Prague Bone Fest 2018. Prahu navštíví přední představitelé žesťové a jazzové hudby, kteří budou předávat své dovednosti a zkušenosti studentům základních uměleckých škol, konzervatoří a vysokých hudebních škol. Součástí programu bude i festivalový trh.

Koncerty a master classes budou probíhat v Lichtenštejnském paláci na Malé Straně na Hudební a taneční fakultě AMU, na Pražské konzervatoři, v Sukově síni Rudolfina a v Městské knihovně. Prague Bone Fest, inspirovaný festivalem v Amsterdamu, by se měl stát místem setkávání trombonistů z celého světa a všech generací muzikantů.

Ze zahraničí přijedou hosté Bart van Lier a Zdzisław Stolarczyk, hlavními účinkujícími ansámbly budou Czech Philharmonic Low Brass, Pulec Octet Tribute, Přemysl Tomšíček Sextet, Janoušek – Wrobłewski Quartet, dále vystoupí Lukáš Moťka, Robert Kozánek, Štěpán Janoušek, Jakub Mašek a Zdeněk Němec.

Komentáře

Czech English French German Italian Portuguese Spanish

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.