úterý, 30. březen 2021

Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK vrací vstupné až do konce sezony

Napsal(a) 

Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK, foto FOK Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOKfoto: FOK

Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK se rozhodl vracet veškeré vstupné a abonmá na koncerty 86. sezony. Vstupné se vrací online, od 6. dubna pak také v pokladně FOK v Obecním domě.

Vzhledem k současné pandemické situaci už do konce koncertní sezóny 2020/2021 nebude možné uskutečnit žádné z plánovaných koncertů. Vedení FOK se tedy rozhodlo vrátit vstupné na veškeré naplánované akce až do konce stávající sezony. „Protože aktuální sezona Symfonického orchestru hl. m. Prahy FOK se v podstatě rozpadla a začíná být také jasné, že k naší velké lítosti ani část původně plánovaných koncertů nebude možné beze změn zrealizovat, zahajujeme vracení vstupného za všechny abonentní i jednotlivé vstupenky na sezonu 2020/2021,“ vyjádřil se k situaci ředitel FOK Daniel Sobotka.

Pražští symfonikové budou nadále pokračovat v online aktivitách jako doposud a podle aktuální epidemiologické situace případně plánovat živé koncerty. Podrobnosti k vracení vstupného a přesný postup naleznou držitelé vstupenek na webu.

Komentáře

Czech English French German Italian Portuguese Spanish

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.