úterý, 4. únor 2020

Pražský filharmonický sbor odkládá svoje koncerty v Hongkongu

Napsal(a) 

Cultural Center v Hongkongu, foto cn.marshallday.com Cultural Center v Hongkongufoto: cn.marshallday.com

Pražský filharmonický sbor plánoval na konci února vystoupit na koncertech Hong Kong Arts Festivalu. Vzhledem k současné situaci v Hongkongu se však tyto koncerty po dohodě s vedením festivalu odkládají.

Po téměř třech letech jednání s vedením Hong Kong Arts Festival měl PFS odzpívat dva samostatné sborové koncerty 25. a 27. února. Dramaturgie koncertů v City Hall a Cultural Center se měla skládat ze skladeb Janáčka, Ebena, nebo Johna Tavenera. „Jakmile se situace v regionu uklidní, budeme s pořadateli hledat náhradní termín vystoupení v některém z budoucích ročníků festivalu,“ uvedl ředitel PFS Radim Dolanský.

Koncert PFS s Velkým symfonickým orchestrem P. I. Čajkovského v novém moskevském sále Zarjadje, který je naplánován na 22. února 2020 pod taktovkou Vladimira Fedosejeva v rámci festivalu hudby Beethovena a Čajkovského, proběhne beze změny.

Komentáře

Czech English French German Italian Portuguese Spanish

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.