úterý, 1. červenec 2014

Na dirigentské kurzy ve Zlíně přijede Larry Rachleff

Napsal(a) 

Larry Rachleff Larry Rachleff

Od 20. července do 28. července 2014 bude Filharmonie Bohuslava Martinů hostit mezinárodní dirigentské kurzy.

Dirigentské kurzy organizuje umělecký ředitel Benjamin Loeb, lekce povedou lektoři - dirigenti Larry Rachleff (Rice University a Rhode Island Philharmonic) a Donald Schleicher (University of Illinois). Účastníci kurzů projdou intenzivním školením v příjemné atmosféře, získají mnoho odborných připomínek ke své práci a dostanou velkou příležitost ponořit se hluboko do orchestrálního repertoáru.

V letošním roce se přihlásilo celkem 31 uchazečů ze 6 zemí světa včetně Spojených států amerických, Rakouska, Koreje, Austrálie, Brazílie a Švýcarska.

Někteří z minulých účastníků kurzů nyní zastávají významné pozici v orchestrech jako jsou Berkeley Symphony, El Paso Symphony Orchestra, Norwalk Symphon, Santa Cruz Symphonic Orchestra, Kansas Symphony, Arkansas Symphony a další. Předchozí účastníci dirigentských kurzů byli rovněž přijati do nejprestižnějších mezinárodních hudebních programů na světě jako jsou The Juilliard School, Curtis Institute of Music, Peabody Institute, Rice University, University of Illinois, University of Michigan a mnoho dalších.

 

PR

Komentáře

Czech English French German Italian Portuguese Spanish

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.