pátek, 27. březen 2020

Muzikanti z Cotatcha Orchestra nahráli nový singl, každý v izolaci svých domovů

Napsal(a) 

 , foto Cotatcha Orchestra foto: Cotatcha Orchestra

Šestnáctičlenný big band Cotatcha Orchestra měl minulý týden nahrávat dlouho plánované debutové album. Když však přišla přísná zdravotní a cestovní opatření, museli hudebníci nahrávání odložit. Hudba je ale neodmyslitelnou součástí jejich životů a tak se rozhodli postavit se překážkám čelem a dělat to, co umí nejlépe – hrát.

Hledali a našli způsob, jak současnou složitou situaci protknout dávkou pozitivní energie. Skupina muzikantů z Česka, Rakouska a Slovenska nahrála nový singl s názvem A Very Old Lady Driving A Ferrari v izolaci svých domovů. Single natočili ve spolupráci s americkým hudebním vydavatelstvím PARMA Recordings, které na podzim vypustí jejich chystané album do celého světa. O nahrávku se postaral mistr zvuku Jan Košulič, který byl v tomto roce nominován na cenu GRAMMY. Klip spatří světlo digitálního světa v pátek 27. 3. v 20:00 na Facebooku a Instagramu Cotatcha Orchestra.

Komentáře

Czech English French German Italian Portuguese Spanish

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.