pátek, 26. listopad 2021

Moravská filharmonie Olomouc připravuje na třetí adventní neděli benefiční koncert

Napsal(a) 

Trio Martinů, foto Martina Křenková Trio Martinůfoto: Martina Křenková

V olomouckém Arcibiskupském paláci se v neděli 12. prosince od 19 hodin uskuteční Benefiční adventní koncert. Vystoupí na něm Trio Martinů doplněné o člena Moravské filharmonie, violistu Pavla Hánu. Na programu budou skladby Josepha Haydna, Johannese Brahmse a Antonína Dvořáka. Vstupné na koncert je dobrovolné.

Vstupenku je však nutné rezervovat předem v kanceláři Arcibiskupství olomouckého na tel.: 587 405 430 nebo emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Předplatitelé koncertní řady K mají místo rezervováno automaticky. Návštěvníci koncertu musí dodržovat aktuální opatření v souvislosti s epidemií koronaviru.

Benefiční adventní koncert se stal již tradicí a organizován je ve spolupráci s Vítem Gregorem, který před několika lety podpořil pořízení nového klavíru pro Slavnostní dvoranu Arcibiskupského paláce. Jeho přáním bylo, aby benefiční výtěžek z adventních koncertů podpořil dobré dílo v arcidiecézi. V minulosti tak bylo podpořeno církevní školství nebo Charita Česká republika.

Komentáře

Czech English French German Italian Portuguese Spanish

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.