středa, 22. duben 2015

Marcus Miller povede v Praze jazzový workshop a představí album Afrodeezia

Napsal(a) 

Marcus Miller Marcus Miller

Šestý ročník festivalu Mladí Ladí Jazz je v plném proudu a jako hlavní hvězda festivalu se představí legendární baskytarista Marcus Miller, který představí své nové album Afrodeezia v neděli 26. dubna v pražském klubu Roxy. Ve stejný den proběhne i hudební workshop pod Millerovým vedením.

Marcus Miller je považován za jednu z vůdčích osobností jazzové hudby posledních dvou dekád. Multiinstrumentalista, skladatel, producent a držitel dvou cen Grammy se vrací do Prahy po třech letech. V rámci festivalu Mladí Ladí Jazz představí své nové album Afrodeezia, které vyšlo 17. března na labelu Blue Note / Universal. Miller mimo jiné spolupracoval jako producent, skladatel nebo hudebník na více než 500 albech umělců, mezi nimiž jsou například Michael Jackson, Frank Sinatra, Elton John, Aretha Franklin, Miles Davis, Herbie Hancock či David Sanborn.

Zajímá-li vás, jak tento virtuózní hráč a držitel dvou cen Grammy přemýšlí o hudbě, kde bere inspiraci, jak skládá nebo co je pro jeho hru důležité, můžete se s ním setkat a přijít na workshop, který proběhne 26. dubna ve 12.00 v prodejně Kytary.cz v Modřanech. Více na www.mladiladijazz.cz.

Komentáře

Czech English French German Italian Portuguese Spanish

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.