pátek, 9. říjen 2015

Magdalena Kožená zrušila svůj písňový recitál v pražském Rudolfinu

Napsal(a) 

Foto Zuzana Panská Foto Zuzana Panská

Česká filharmonie a hudební agentura C.E.M.A. s politováním oznamují, že jsou z důvodu onemocnění klavíristky Mitsuko Uchida nuceny zrušit konání koncertu:

 

Sobota 10. října 2015, 19:30 hodin, Dvořákova síň Rudolfina

Magdalena Kožená – mezzosoprán

Mitsuko Uchida – klavír

Za vzniklé komplikace se publiku omlouváme!

Peníze za vstupenky zakoupené v pokladně Rudolfina budou vráceny tamtéž do 30. 10. 2015. V případě platby převodem se prosím obraťte na zákaznický servis České filharmonie (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 227 059 227). Peníze za vstupenky zakoupené přes internet ceskafilharmonie.cz nebo colosseumticket.cz dostanou zákazníci automaticky zpět na svůj účet. Peníze za vstupenky zakoupené v prodejní síti Colosseum Ticket budou vráceny na stejném prodejním místě, na němž byly vstupenky pořízeny.

Vstupenky zakoupené v síti Ticketportal lze vrátit v místě zakoupení na základě předložení platné vstupenky, bližší informace na tel. 224 091 439.

Komentáře

Czech English French German Italian Portuguese Spanish

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.