pátek, 31. březen 2023

Filharmonie Hradec Králové zvolila nového ředitele. Povede ji od července

Napsal(a) 

Filharmonie Hradec Králové, foto Jaroslav Klinský Filharmonie Hradec Královéfoto: Jaroslav Klinský

Správní rada Filharmonie Hradec Králové, o.p.s. schválila na zasedání dne 29. března 2023 volbu nového ředitele filharmonie, který vzešel z výběrového řízení na tuto pozici konaného dne 24. března 2023.

V pátek 24. března 2023 se uskutečnilo výběrové řízení na pozici ředitele/ředitelky Filharmonie Hradec Králové, o.p.s. Expertní komise složená ze zástupců správní rady, odborné hudební veřejnosti a zástupce unie orchestrálních hráčů a orchestru vybírala z šesti kandidátů, kteří se zúčastnili ústních pohovorů. Za nejvhodnějšího kandidáta na pozici ředitele Filharmonie Hradec Králové, o.p.s. byl výběrovou komisí správní radě doporučen Vladimír Šrámek, jehož volbu správní rada na svém jednání dne 29. března jednomyslně schválila. Nový ředitel nastoupí do své funkce 1. července 2023 a vystřídá RNDr. Václava Dernera, který stál v čele Filharmonie Hradec Králové posledních 23 let.

Komentáře

csenfrdeitptes

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.