pátek, 4. červen 2021

Filharmonie Brno opět zahraje živě. Na nádvoří Besedního domu provede trojí symfonické tance

Napsal(a) 

Nádvoří Besedního domu, foto Pavel Gabzdyl Nádvoří Besedního domufoto: Pavel Gabzdyl

Již příští týden se Filharmonie Brno po osmi měsících opět setká se svými posluchači. V reakci na rozvolnění připravila neplánovaný koncert s názvem Smíme prosit?, který odehraje celkem čtyřikrát. V ideálním případě na nádvoří Besedního domu, pokud počasí nedovolí, tak v sále. Na programu jsou trojí tance: Janáčkovy Lašské, Dvořákovy Slovanské a Brahmsovy Uherské.

se uskuteční ve čtvrtek, pátek, pondělí a úterý 10., 11., 14. a 15. června. Začínají v 19 hodin, vstup na nádvoří je od 18.15. Brněnskou filharmonii povede stálý hostující dirigent Filharmonie Brno Robert Kružík. Posluchači se na místo dostanou branou Moravské galerie z Husovy ulice a po schodech z ulice Besední. Kromě vstupenky je uvaděči požádají o kontrolu kontaktu, který na sebe uvedli, a prokázání zdravotního stavu – lékařským dokladem o prodělané nemoci, o očkování či negativním testem. „Vzhledem k měnícím se podmínkám nutným ke vstupu na koncert doporučujeme, aby návštěvníci sledovali náš web a facebook, kde najdou aktuální informace. Nejpozději ve 14 hodin před každým ze čtyř koncertů tam také zveřejníme informaci, zda se uskuteční na nádvoří či v sále Besedního domu,“ uvedla ředitelka Filharmonie Brno Marie Kučerová.

Komentáře

Czech English French German Italian Portuguese Spanish

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.