čtvrtek, 22. srpen 2013

Chlapecký sbor BONIFANTES se vrátil z téměř třítýdenního koncertního turné po Asii

Napsal(a) 

V úvodu turné Bonifanti nastudovali, provedli a natočili společně s thajským orchestrem Siam Philharmonic Orchestra , sbory ze šesti zemí a předními světovými sólisty Symfonii „Tisíců“ Gustava Mahlera. Jednalo se premiérové provedení této Mahlerovy symfonie v Thajsku. Koncert se konal v bangkokské opeře – Thajland Cultural Center a navštívilo jej více než patnáct set posluchačů.

Ve druhé části turné sbor úspěšně reprezentoval Česko na festvialu Grand Prixi Pattaya. BONIFANTES jednak svým koncertem festival zahájili, zpívali na dalších 3 festivalových vystoupeních a v soutěži získali 2 stříbrné medaile.

Závěr koncertního cestování patřil koncertům v Bangkoku a okolí. Bonifanti uskutečnili 5 koncertů pro školy a univerzity. Také pardubičtí zpěváci vedli dva sborové workshopy.

Všechny koncerty BONIFANTES se setkaly s velkým uznáním. Sbor díky svým kvalitám získal oficiální zastoupení v Hongkongu, Číně a Thajsku. Do Asie se Bonifanti vrátí v roce 2015.

PR

Komentáře

Czech English French German Italian Portuguese Spanish

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.