čtvrtek, 8. listopad 2018

Soutěž o prosincové koncerty České filharmonie

Napsal(a) 

Giovanni Antonini, foto Decca/David Ellis Giovanni Antoninifoto: Decca/David Ellis

Aktuálně soutěžíme o vstupenky na hned dva prosincové koncerty České filharmonie: tři z vás mohou získat po dvou vstupenkách na koncert 13. prosince a tři z vás mohou získat po dvou vstupenkách na koncert 22. prosince tamtéž. Své odpovědi zasílejte do 18. listopadu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Ve čtvrtek 13. 12. se v úvodním programu nové abonentní řady C se ve Dvořákově síni Rudolfina představí italský dirigent Giovanni Antonini. Na programu je Předehra C dur „V italském stylu“ op. 170 D 591 Franze Schuberta, Symfonie č. 38 D dur K 504 Wolfganga Amadea Mozarta a Symfonie č. 101 D dur Hob. I/101 „Hodiny“ Josepha Haydna.

OTÁZKA: Jak se jmenuje milánský ansámbl zaměřený na starou hudbu, který Giovanni Antonini spoluzaložil?

 

V sobotu 22. 12. pak hostí Rodolfinum komorní vánoční program sestavený specialistou na barokní interpretaci, německým houslistou a dirigentem Reinhardem Goebelem. Společně s Komorním orchestrem České filharmonie vystoupí sopranistka Simona Šaturová a klávesistka Barbara Maria Willi.

OTÁZKA: Ve kterém roce založil Reinhard Goebel svůj soubor interpretující starou hudbu?

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.