pátek, 4. březen 2016

Skety oslaví koncertem nominace na americké ceny CARA

Napsal(a) 

Necelý rok po křtu svého debutového alba se na Jatka78 vrací jazzové vokální sexteto SKETY se svým A capella Gala, přehlídkou ověřených písní i novinek z poslední doby.

Po úspěchu na renomované evropské soutěži Vokal Total v rakouském Grazu, kde v roce 2014 získaly Skety Zlatý diplom a ocenění The Ward Swingle Award v kategorii Jazz (rozhovor nejen o úspěchu v Grazu zde), se nyní jejich debutové album dostalo do hledáčku v pravlasti jazzového zpěvu: radují se ze čtyř nominací na prestižní americké ceny CARA - Contemporary A Cappella Recording Awards.

Na koncertě je podpoří i jazzman Ondřej Ruml a nadějná konkurence, která Sketám vyrůstá na tuzemských acappellových polích, skupina Intonic. „Věříme, že to bude večer plný radosti z muziky, který potěší nás i naše fanoušky” říká Petr Wajsar ze Sket. A zpěvačka Alice Bauer s úsměvem dodává: „Třeba se nám spolu s naším publikem povede poslat z Holešovic za oceán tolik muzikantské energie, že nějakou tu nominaci v Bostonu 9. dubna proměníme ve vítězství…”

Komentáře

Czech English French German Italian Portuguese Spanish

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.