neděle, 4. leden 2015

Reduta Jazz Club vyhlašuje soutěž mladých jazzových kapel Czech Jazz Contest 2015

Napsal(a) 

Reduta Jazz Club pod záštitou společnosti Euroconcert s.r.o.vyhlašuje CZECH JAZZ CONTEST 2015, soutěžmladých jazzových kapel a sólistů do třiceti let.

Czech Jazz Contest 2015 letos představí další ročník netradičního hudebního klání na pódiu jazzového klubu Reduta. Ti nejlepší mladí hudebníci znovu dostanou jedinečnou šanci prosadit se v legendárním pražském klubu před odbornou porotou a zařadit se mezi finalisty a vítěze předchozích ročníků, kteří se dnes mohou pyšnit úspěchy i na mezinárodní hudební scéně, např. Jan Prax Quartet (DE), Jan Fečo Quartet (CZ), Pitch Bender (CZ), Jan Steinsdörfer Trio (CZ) a mnoho dalších, z nichž někteří již dnes radostí usedají do lavice poroty a hodnotí své mladší následovníky.

CzechJazz Contest je souboj mladých osobností nejen českého jazzu, primárně určený pro začínající hudebníky a studenty a svým charakterem a doprovodnými akcemi je přitažlivý i pro širokou veřejnost. Vítěz soutěže Czech Jazz Contest obdrží cenu ve výši 1 000 € a dostane možnost vystoupit na 37th International Jazz Festival Praha. Tři nejlepší kapely získají samostatný večerní koncert v jazzovém klubu Reduta.

Přihlášky do soutěže zašlete co nejdříve e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nejpozději do do 31.1.2015. Detaily o soutěži najdete na webu czechjazzcontest.com.

Komentáře

Harmonie vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČRNadace Český hudební fondNadace Leoše JanáčkaNadace Bohuslava Martinů

 

Naši partneři

Muzikus - magazín nejen pro muzikantyAlterecho - platforma pro současnou hudební kulturu

Chcete inzerovat? Máte dotaz?

+420 266 311 701

Novinky emailem

csenfrdeitptes

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.