pátek, 20. listopad 2009

Bobby McFerrin se v dubnu vrátí do Prahy

Napsal(a) 

Bobby McFerrin Bobby McFerrin

Zpěvák, jedinečný improvizátor, skladatel a dirigent Bobby McFerrin se vrací do Prahy. Stane se tak u příležitosti vydání jeho nového alba VOCAbuLarieS . Koncert se uskuteční 22. dubna v Kongresovém centru Praha.

Na novém albu, které vyjde v březnu, a také při své druhé návštěvě Prahy se McFerrin představí společně s pěveckým sborem a vstoupí do světa gospelu, soulu a funku, přirozeně s velkým prostorem pro improvizace. Autorem všech skladeb nové desky je McFerrin, na některých spolupracoval se skladatelem a zpěvákem Rogerem Treecem .

Loňská sólová vystoupení Bobbyho McFerrina v Praze byla mnohými označena za událost roku, alespoň ve svém žánru. Pro velký zájem publika vystupoval hned dvakrát. „Od premiéry Bobbyho McFerrina v Praze jsme registrovali nespočet žádostí o návrat tohoto fenomenálního hudebníka. Vydání jeho nové nahrávky pozvání urychlilo, Praha tak bude jedním z prvních evropských měst, kde dlouho očekávané VOCAbuLarieS zazní,“ říká Marek Vrabec , umělecký ředitel festivalu Struny podzimu , který stojí za opětovným pozváním zpěváka.

Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro v cenovém rozpětí od 500 do 3300 Kč.

Bobby McFerrin, Praha – Kongresové centrum, 22. 4. 10

odkazy

Bobby McFerrin

Bobby McFerrin v Praze

Komentáře

Czech English French German Italian Portuguese Spanish

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.