Ladislav Řehounek

Ladislav Řehounek

Mozartův rok 2006 ve Vídni

27. prosinec 2005
Mozartův rok 2006 ve Vídni

Mozartův rok 2006 ve Vídni, program na leden 2006.

Finské divoženky Värttinä se v listopadu vrátí do Prahy

Fúzování folklórní a world music s elektronikou si ve světě získává stále více příznivců a dámská skupina Värttinä z Finska se k tomuto stylu dá směle zařadit, byť se vymiká z jakéhokoliv trendu. Její koncert je naplánován na 1. listopad do pražského Paláce Akropolis.

Zemřel Luciano Pavarotti

6. září 2007
Zemřel Luciano Pavarotti

Boj s rakovinou slinivky dnes ráno prohrál slavný italský tenor Luciano Pavarotti. Ve věku jedenasedmdesáti let zemřel v domovské Modeně, v okruhu svých nejbližších.

Zemřel kytarista Hiram Bullock

27. červenec 2008
Zemřel kytarista Hiram Bullock

Ve věku nedožitých třiapadesáti let v pátek zemřel kytarista Hiram Bullock. Podlehl zhoubnému krčnímu nádoru, se kterým bojoval půl roku.

Sopka soptí, Bobby McFerrin a Duke Ellington Orchestra překládají koncerty

V souvislosti s činností islandské sopky a s ní souvisejícím omezením letecké dopravy dochází k přesunům termínů některých koncertů. To se týká mimo jiné vystoupení zpěváka Bobbyho McFerrina nebo souboru Duke Ellington Orchestra, jejichž koncerty byly naplánovány na tento týden.

AghaRTA Prague Jazz Festival pokračuje koncertem Maceo Parkera

AghaRTA Prague Jazz Festival se letos koná už dvacátým rokem a jeho jarní část má před sebou po nedávném zahajovacím večeru se Stevem Lukatherem ještě sedm koncertů. Hned příští týden se v jeho rámci do Lucerna Music Baru vrátí saxofonista Maceo Parker.

Dee Dee Bridgewater vystoupí v Praze s českými hudebníky

hudebníky dala současná světová jazzová ikona Dee Dee Bridgewater. Na jejím nadcházejícím pražském koncertě, který se uskuteční 2. dubna 2011 v Obecním domě...

Esperanza Spalding, objev roku podle letošních Grammy, míří do Prahy

Americká zpěvačka a kontrabasistka Esperanza Spalding, která na letošních Grammy jako první jazzová umělkyně v historii získala cenu v kategorii objev roku, přijede do Prahy. V rámci koncertní série Jazz Meets World vystoupí 7. července v Hudebním divadle Karlín.

Peter Lipa prichádza s novým albumom

1. březen 2012
Peter Lipa prichádza s novým albumom

Po veľmi úspešnom platinovom CD "Lipa spieva Lasicu" Peter Lipa prichádza s novým veľmi vyzrelým multižánrovým albumom, ktorý má názov 68.

Harmonie vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČRNadace Český hudební fondNadace Leoše JanáčkaNadace Bohuslava Martinů

 

Naši partneři

Muzikus - magazín nejen pro muzikantyAlterecho - platforma pro současnou hudební kulturu

Chcete inzerovat? Máte dotaz?

+420 266 311 700

Novinky emailem

csenfrdeitptes

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.