úterý, 10. listopad 2015

Talenty českolipské ZUŠ a Iva Bittová v nové etapě. MHF Lípa Musica vrcholí

Napsal(a) 

Iva Bittová, foto MHF Lípa Musica Iva Bittováfoto: MHF Lípa Musica

14. ročník festivalu MHF Lípa Musica se pomalu blíží ke konci a v nejbližších dnech nabízí mladé neznámé talenty i alternativní hudbu. Festival poskytne tento čtvrtek 12. listopadu v budově českolipského Jiráskova divadla prostor nejtalentovanějším žákům Základní umělecké školy Česká Lípa. Večer nabídne vystoupení začínajících zpěváků i instrumentalistů, ke kterým se jako host přidá klavírista a skladatel Petr Malásek

Českolipské talenty bude reprezentovat vystoupení klavíristky Anežky Markové, flétnistky Anny Hoškové, klarinetisty Jiřího Novotného, zpěvačky Barbory Procházkové, hobojistky Jany Slavíkové nebo Kvarteta bicích nástrojů.

V pondělí 16. listopadu v Městském divadle v Jablonci nad Nisou představí svůj nový projekt At Home zpěvačka a houslistka Iva Bittová s kapelou Čikori, která se vrací na koncertní pódia: "Po dlouhé odmlce mi přichází spousta nabídek k obnovení Bílého Inferna i Čikori. Odstartovali jsme tedy novou etapu, obnovili člena hrajícího trumpetu - Oskara Töröka, a ve snaze přinést také novější materiál s radostí přijímáme nabídky hrát opět nejen v ČR, ale i na festivalech po Evropě."
 
Lípa Musica vyvrcholí 21. 11. provedením Carminy Burany v Městském divadle v Novém Boru.

Komentáře

Czech English French German Italian Portuguese Spanish

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.