pátek, 1. květen 2020

Supraphon nabízí mimořádně alba ke stažení zdarma

Napsal(a) 

Pavel Haas Quartet, foto Marco Borggreve Pavel Haas Quartetfoto: Marco Borggreve
Po dobu dvanácti týdnů nabízí vydavatelství Supraphon zdarma ve formátu mp3 nebo FLAC postupně na Supraphonline.cz šest alb z diskografie souboru Pavel Haas Quartet, dirigenta Jakuba Hrůši, klavíristy Ivo Kahánka, mezzosopranistky Dagmar Peckové, hobojisty Viléma Veverky a souboru Belfiato Quintet. Každý z těchto interpretů představí v sérii Classics 4 Free, vždy v rozmezí čtrnácti dnů, své nahrávky, a umožní stáhnout jedno své album zdarma.

Jsem rád, že mne Supraphon oslovil s tímto nápaditým projektem, a mohu tak v rámci něho alespoň zprostředkovaně pozdravit a potěšit posluchače klasiky svojí nahrávkou hobojových koncertů Vivaldiho, Bacha a Telemanna, které jsem nahrál se souborem Ensemble 18+ a hobojistou Dominikem Wollenweberem – sólistou Berlínské filharmonie, “ komentuje nápad Vilém Veverka. A mezzosopranistka Dagmar Pecková dodává: „Jsem přesvědčena, že právě hudba může léčit a vytvářet pozitivní štít proti špatným zprávám, které se na nás teď valí ze všech domácích i světových médií.“

Classics 4 Free začíná na portále Supraphonline.cz v pátek 1. května a potrvá až do 24. července 2020.

Komentáře

Czech English French German Italian Portuguese Spanish

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.