Opera Národního divadla Brno zve na open-air Léto s operou

Soubor Janáčkovy opery Národního divadla Brno na letošní léto nabízí již tradiční open-air představení na nádvoří hradu Špilberk. Letní hraní se poprvé rozšíří i o představení v Amfiteátru v Mikulově. Diváci se od července do září mohou těšit na Rossiniho Lazebníka sevillského, Bizetovu Carmen, Verdiho La traviatu a rovněž na novou inscenaci Pucciniho La bohème. Vstupenky jsou v prodeji online již nyní.

První představení se chystá na 1. července a půjde o Lazebníka sevillského. Repríza pak proběhne 13. srpna. Nová inscenace La bohème je na programu 28. srpna. 3. září bude nádvoří hradu Špilberk hostit La traviatu a o dva dny později Carmen. Bizetova opera bude však uvedena již 12. srpna mimořádně v amfiteátru v Mikulově.

Setkání Janáčkovy opery NdB s diváky pod širým nebem nám dává naději na dlouho očekávané chvíle živého představení. Přejeme si všichni, aby okamžik, kdy se živě rozezní hudba, byl okamžikem radosti, odpočinku a účinným lékem po tomto nelehkém období. Janáčkova opera také poprvé vystoupí v Mikulovském amfiteátru, toto kouzelné místo Vám bude společně s operou bezpochyby krásnou inspirací.“ Jiří Heřman, umělecký šéf Janáčkovy opery NdB.

Sdílet článek: