pátek, 24. leden 2020

Letošní Grammy s českou účastí

Napsal(a) 

Záhřebská filharmonie během natáčení alba CeCe Winans, foto Marko Pletikosa Záhřebská filharmonie během natáčení alba CeCe Winansfoto: Marko Pletikosa

Album „Something’s Happening! A Christmas Album“ nejprodávanější gospelové zpěvačky všech dob
CeCe Winans bylo nominováno na letošní cenu Grammy za nejlepší gospelové album. Nahrávka dvanáctinásobné držitelky Grammy obsahuje mimo jiné i orchestrální aranžmá v podání chorvatské Záhřebské filharmonie. Právě orchestrální složku alba natočil český mistr zvuku Jan Košulič.

Ředitel PARMA Recordings Bob Lord a Jan Košulič Ředitel PARMA Recordings Bob Lord a Jan Košulič

Přípravu a nahrávání orchestrálního aranžmá, které je na albu Something’s Happening! obsaženo v každé z celkem jedenácti skladeb, připravila a zajistila nahrávací společnost PARMA Recordings, která spolupracuje i s českými orchestry, sbory a sólisty. Konkrétně Jan Košulič má na starosti zvuk, režii, organizaci a produkci evropských natáčení v rámci této společnosti. Předávání cen Grammy proběhne v pondělí 27. ledna, živý přenos lze sledovat od 2:00 středoevropského času.

Komentáře

Czech English French German Italian Portuguese Spanish

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.