pátek, 24. duben 2009

KYTARA V ČESKÉM RÁJI 2009 aneb turnovské kytaření

Napsal(a) 

Ve dnech 2. a 3. května se v Turnově uskuteční další, v pořadí již čtvrtý ročník festivalu zaměřeného na klasickou kytaru – KYTARA V ČESKÉM RÁJI. Jako hlavní host letošního ročníku přijal pozvání světově proslulý kytarový virtuos PAVEL STEIDL.

Koncert Pavla Steidla se uskuteční v Galerii Muzea Českého ráje Turnov v sobotu 2. května od 18.00 hod. V neděli 3. května od 15.00 hod. se v Galerii Muzea Českého ráje Turnov představí studenti konzervatoře Jaroslava Ježka – Petr Šťastný, Lucie Svobodová, Evžen Boho a Ondřej Novotný. V další části koncertu vystoupí 35-členný kytarový orchestr ZUŠ Libereckého kraje CORTHICA. Součástí festivalu bude také přednáška Antonína Parise o kytarových notačních programech která se uskuteční v sobotu 2. května od 13:30 hod. v ZUŠ Turnov. V neděli 3. května od 10.00 hod. Je připravena mistrovská dílna pod vedením Pavla Steidla, také v prostorách ZUŠ Turnov. Více informací na www.kytaravceskemraji.estranky.cz.

Komentáře

Czech English French German Italian Portuguese Spanish

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.