úterý, 9. květen 2006

Benefice s Idou Kelarovou, Ivou Bittovou a Matějem Ruppertem

Napsal(a) 

Ida Kelarová Ida Kelarová
Song Celebration , další z benefičních koncertů Idy Kelarové, skupiny Romano Rat a mezinárodního pěveckého sboru Apsora se uskuteční v neděli 4. června od 19 hodin v kostele sv. Šimona a Judy v centru Prahy.

Ida Kelarová patří k našim nejosobitějším interpretkám. Zpívá a učí romské písně, aby odhalila a zhojila naše nejhlubší emoce. Po otci je Romka, a po matce zdědila moravský přízvuk. Podporuje Romy a především romské děti, aby se vrátily ke kořenům a obohacovaly náš národ svou otevřeností, svobodou a citlivostí. Již několik let zpívá po celém světě se svým padesátičlenným sborem Apsora, který tvoří absolventi jejích workshopů.

Podpořit tuto charitativní akci přislíbili svým vystoupením i další osobnosti české hudební scény jako Iva Bittová , Matěj Ruppert , skupina Kale , Kaľi čercheň - vokální trio divadla Romathan (SK) a další hosté.

Song Celebration bude vyvrcholením červnového projektu, který začíná 1. června výstavou dětských obrázků Děti, children, čhavorenge v Muzeu dětské kresby a jejich následnou dražbou 3. června v kavárně Písecké brány. Výtěžek z dražby i benefičního koncertu putuje na konto o.s. Miret a bude sloužit na organizaci letního workshopu a tábora pro třicet talentovaných mladých romských umělců.

Vstupenky na benefiční koncert v hodnotě 380,- Kč jsou již v předprodeji v síti Ticketstream.

Song Celebration, Praha – Kostel sv. Šimona a Judy, 4. červen 06

Komentáře

Czech English French German Italian Portuguese Spanish

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.