čtvrtek, 6. červen 2013

Soutěžte o vstupenky na koncert Collegia 1704!

Napsal(a) 

Collegium 1704 Collegium 1704

Pokud zodpovíte správně soutěžní otázku, máte možnost získat dvě vstupenky na poslední koncert cyklu Hudební most Praha – Drážďany, který se koná 13. června v pražském Kostele sv. Šimona a Judy a zazní na něm kantáty J. S. Bacha v podání Collegia 1704 a Collegia Vocale 1704 pod vedením dirigenta Hanse-Christopha Rademanna .

Soutěžní otázka:

Na jaké zahraniční hudební škole pedagogicky působil zakladatel a umělecký vedoucí souboru Collegium 1704 Václav Luks?

Odpovědi zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do 10. 6. a nezapomeňte uvést i svoje telefonní číslo.

Michaela Vostřelová

Narodila se ve městě Bedřicha Smetany, první hudební vzdělání získala ve městě Bohuslava Martinů. Bakalářské studium hudební vědy v Olomouci ukončila prací o raném vokálním díle Martinů, brněnské magisterské studium jejím rozšířením pod vedením Miloše Štědroně. Písněmi, tentokrát Ebenovými a Schubertovými, završila i studium zpěvu na Pardubické konzervatoři pod vedením Hany Medkové. Badatelskou práci si vyzkoušela v Centru Bohuslava Martinů, pedagogickou v ZUŠ Ratibořická, novinářskou v Harmonii, kde se několik dobrodružných let učila, jak hudbu slyšet a jak o ní psát.

Komentáře

Czech English French German Italian Portuguese Spanish

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.