pondělí, 12. květen 2008

New Age Magic s Michaelem Hoppé v Praze

Napsal(a) 

Michael Hoppé Michael Hoppé

V pražské Betlémské kapli se 27. června 2008 v 19.00 hodin uskuteční česká premiéra díla renomovaného amerického skladatele žánru „new age“ Michaela Hoppé , několikrát nominovaného na cenu Grammy. Autor své skladby provede sám a jako hlavní hvězdu večera si vybral mladou operní pěvkyni Gabrielu .

Michael Hoppé je skladatel, který čerpá jak z klasické, tak z popové hudby. Jeho hudba s výraznou melodikou zaujala filmové i televizní tvůrce, takže se objevuje v takových dílech jako je americký tv seriál The Sopranos, Oprah Winfrey show nebo film Misunderstood s Genem Hackmanem . Spolupracoval s takovými umělci jako je například Vangelis nebo Michael York.

Česká sopranistka Gabriela vystudovala Univerzitu Mozarteum v Salcburku. Zabývá se převážně koncertní činností v Evropě a v poslední době i v USA, kde zaujala na předvánočním koncertu pro tv studio KCTS9 v Seattlu.

Na koncertě v Betlemské kapli budou kromě Michaela Hoppé a Gabriely spolupracovat také výrazní čeští instrumentalní sólisté.

Koncert bude snímán jako součást dokumentu americké televizní stanice KCTS9.

Repríza bude uvedena dne 29. června 2008 v 19.00 hodin v Betlémské kapli.

Vstupenky jsou dostupné v předprodejní síti Ticketpro.

New Age Magic - Praha - Betlémská kaple, 27. a 29. 6. 08

PR

Komentáře

Czech English French German Italian Portuguese Spanish

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.