Soutěže

Soutěž o Baronku v opeře - monografii Pavla Kosatíka o Jarmile Novotné

V zářijové HARMONII vyšel rozhovor se spisovatelem, scenáristou a novinářem Pavlem Kosatíkem o jeho poslední knize - monografii o Jarmile Novotné s názvem Baronka v opeře. Zodpovíte-li správně soutěžní otázku, kniha může být vaše. Odpovědi zasílejte do 30. září na adresu michaela@muzikus.cz.

Soutěž o vstupenky na koncert laureátů Concertina Praga

Pět z vás může získat po dvou vstupenkách na koncert laureátů soutěže Concertino Praga, ze které vyšla řada známých umělců jako je Radek Baborák, Shizuka Ishikawa, Václav Hudeček nebo Pavel Šporcl. Koncert se koná ve Dvořákově síni Rudolfina 19. června od 19:00. Odpovědi na soutěžní otázku zasílejte nejpozději do 16. 6. na adresu michaela@muzikus.cz.

Soutěž o vstupy na pražský world-music Respect festival

Osmnáctý ročník Respect festivalu, pravidelné přehlídky world-music s nejdelší historií u nás, se letos uskuteční v sobotu 13. a neděli 14. června v parku Ladronka. Dva z vás mohou získat po dvou vstupenkách na celý festival. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte na adresu michaela@muzikus.cz, soutěž bude ukončena 9. 6. v 18:00.

Soutěž o vstupenky na zahajovací koncert MHF Český Krumlov

Soutěžte o 5x2 vstupenky na zahajovací koncert Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov, na kterém vystoupí sopranistka Sumi Jo a tenorista Danilo Formaggia za doprovodu SOČRu a dirigenta Petra Vronského. Odpovědi na soutěžní otázku posílejte na adresu michaela@muzikus.cz nejpozději do 30. 6.

SOUTĚŽ - oslavte s ČF sto let od narození Jana Hanuše

Česká filharmonie spolu s dirigentem Tomášem Hanusem a houslistou Romanem Patočkou připomene sérií koncertů sté výročí od narození skladatele Jana Hanuše. Čtyři z vás mohou získat po dvou vstupenkách na 5. 6., odpovědi zasílejte na adresu michaela@muzikus.cz nejpozději

Soutěž - Ozvěny staré hudby v tvorbě Arvo Pärta

Ozvěny staré hudby v tvorbě Arvo Pärta a jeho současníků, tak zní podtitul zahajovacího koncertu ansámblu Hortus Musicus v rámci 18. ročníku festivalu Respect, který se koná v úterý 26. 5. v pražském Rudolfinu. Hortus Musicus se dnes řadí mezi interprety jako kalifornský Kronos Quartet či soubory katalánského vizionáře Jordi Savalla. Podobně jako oni ignoruje bariéry a hledá souvislosti mezi hudbou Evropy a

Rychlosoutěž s Filharmoniky - Jana Boušková a její harfa

Věděli jste, že harfistky hrají i nohama, protože jejich nástroj má sedm pedálů? (Je to výhoda při řízení auta?) A co když se na harfu hraje pravítkem? Na tyto a další otázky bude hledat odpovědi Jana Boušková, harfistka České filharmonie, na koncertě v rámci cyklu nedělních rodinných koncertů Filharmonici na pokračování. Pět z vás může získat dvě vstupenky na koncert, který se koná v neděli 26. 4. v 10:30 v Rudolfinu. Odpovědi na soutěžní otázky zasílejte na michaela@muzikus.cz

Soutěž o nové album Josefa Špačka

20. duben 2015 Napsal(a)
Zveřejněno v Soutěže
Soutěž o nové album Josefa Špačka

Josef Špaček s Českou filharmonií a Jiřím Bělohlávkem, tentokrát v roli sólisty, nahrál živě pro Supraphon tři zásadní díla české houslové literatury přelomu 19. a 20. století: slavný Dvořákův Houslový koncert a moll, Fantasii g moll Dvořákova žáka Josefa Suka a houslový koncert Leoše Janáčka „Putování dušičky“. O pět kusů této novinky můžete soutěžit, zašlete-li správnou odpověď na soutěžní otázku do 30. dubna na adresu michaela@muzikus.cz.

Odpoledne s Českou filharmonií

2. duben 2015 Napsal(a)
Zveřejněno v Soutěže
Odpoledne s Českou filharmonií

Zodpovíte-li správně soutěžní otázku, máte možnost strávit sobotní odpoledne s Komorním orchestrem České filharmonie. Pět vylosovaných čtenářů získá po dvou vstupenkách na koncert 11. 4. v Rudolfinu.

Soutěž o album Hříšnice Dagmar Peckové

19. březen 2015 Napsal(a)
Zveřejněno v Soutěže
Soutěž o album Hříšnice Dagmar Peckové

Dagmar Pecková přichází s novým albem Hříšnice, na které nazpívala árie osudových hrdinek, a o němž přineseme v dubnové HARMONII exkluzivní rozhovor. Novinku připravuje Supraphon na 27. března 2015. Vydání předejde o tři dny speciální galakoncert, který se uskuteční 24. března ve Dvořákově síni pražského Rudolfina. Jsou v plánu i další koncerty a Hříšnice ozdobí program několika hudebních festivalů také v roce 2016. Odešlete-li správnou odpověď na soutěžní otázku do 27. 3. na adresu michaela@muzikus.cz, máte možnost čerstvě vydané

Czech English French German Italian Portuguese Spanish

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.