Soutěže

Pražskojarní soutěž o vstupenky: Varšavská filharmonie   Jacek Kaspszyk

Dirigent Jacek Kaspszyk přiveze na letošní ročník Pražského jara svou Varšavskou filharmonii, s níž zahraje premiéru skladby Ultramarine Michala Nejtka, Houslový koncert č. 2 Karola Szymanowského v podání Borise Brovtsyna a také Symfonii č. 4 G dur Gustava Mahlera, v níž se představí mladá sopranistka Slávka Zámečníková, která se stala absolutní vítězkou Mezinárodní pěvecké soutěže Antonína Dvořáka roku 2016. Dva z vás mohou získat po dvou vstupenkách na tento koncert, který se uskuteční 18. 5. ve Smetanově síni Obecního domu. Své odpovědi zasílejte do 9. 5. na adresu michaela@muzikus.cz.

Soutěž o koncert Igora Ardaševa

4. duben 2018 Napsal(a)
Zveřejněno v Soutěže
Soutěž o koncert Igora Ardaševa

Hudbu Janáčka, Schuberta, Dvořáka a Čajkovského zahraje na svém recitálu 14. dubna ve Dvořákově síni pražského Rudolfina klavírista Igor Ardašev. Tři z vás mohou získat po dvou vstupenkách, stačí zaslat odpověď na soutěžní otázku do 10. 4. na adresu michaela@muzikus.cz

Soutěž o Stabat mater s FOKem

22. březen 2018 Napsal(a)
Zveřejněno v Soutěže
Soutěž o Stabat mater s FOKem

V předvelikonočním týdnu provede Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK Dvořákovo oratorium Stabat mater pod taktovkou Tomáše Braunera. Sólových partů se ujmou Alžběta Poláčková, Ester Pavlů, Peter Berger a Martin Gurbaľ a spolu s nimi vystoupí Pražský filharmonický sbor pod vedením Lukáše Vasilka. Tři z vás mohou získat po dvou vstupenkách na koncert 28. 3. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte do 26. 3. na adresu michaela@muzikus.cz

Soutěž o koncert FOKu s Kianem Soltanim

24. leden 2018 Napsal(a)
Zveřejněno v Soutěže
Soutěž o koncert FOKu s Kianem Soltanim

Na koncertech 7. a 8. února zazní v rámci abonentního cyklu pražského FOKu Vojenská symfonieta Vítězslavy Kaprálové, Koncert pro violoncello a orchestr e moll Edwarda Elgara v podání Kiana Soltaniho a Dvořákova Symfonie č. 7 d moll pod taktovkou Olgy Machoňové Pavlů. Tři z vás mají možnost získat po dvou vstupenkách na druhý z koncertů (8. 2.). Odpovědi na soutěžní otázku zasílejte do 31. 1. na adresu michaela@muzikus.cz.

Soutěž o vstupenky na Opuštěné ostrovy Filharmonie Brno

Meditace, obětem tsunami 11. 3. Tak se jmenuje skladba, kterou napsal jeden z nejrespektovanějších současných skladatelů Toshio Hosokawa a posluchači ji mohou slyšet 23. a 24. listopadu v brněnském Besedním domě na koncertech Filharmonie Brno s názvem Opuštěné ostrovy. Zazní také Koncert pro hoboj a malý orchestr Bernda Aloise Zimmermanna v provedení Viléma Veverky. Čtyři z vás mohou získat po dvou vstupenkách na první z koncertů (23. 11.). Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte do 21. 11. na adresu michaela@muzikus.cz.

Pavel Haas Quartet a jejich Dvořák: soutěž o nové CD

Sedm let po desce s Dvořákovými kvartety se Pavel Haas Quartet ke Dvořákovi vrací, tentokrát nahrávkou jeho kvintetů. Na tu si přizval dva hosty, izraelského pianistu Borise Giltburga a zakládajícího člena PHQ Pavla Nikla.Tři z vás mohou novou desku Pavel Haas Quartet získat v naší soutěži. Své odpovědi na soutěžní otázky zasílejte do 12. listopadu na adresu michaela@muzikus.cz.

Soutěž o vstupenky na koncert Garricka Ohlssona s FOKem

Tři z vás mohou získat po dvou vstupenkách na koncert Symfonického orchestru hl. m. Prahy FOK 9. listopadu 2017 ve Smetanově síni Obecního domu, na němž vystoupí klavírista Garrick Ohlsson. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte do 6. listopadu na adresu michaela@muzikus.cz.

Soutěž o brněnská Pravidla slušného chování

Narodit se není komplikované. Zemřít je jednoduché. Žít mezi těmito dvěma událostmi není nutně nemožné. Prostě stačí přizpůsobit se pravidlům a akceptovat jejich doporučení. Národní divadlo Brno uvede 15. září premiéru opery Michala Nejtka Pravidla slušného chování v moderní společnosti. Dva z vás mohou získat po dvou vstupenkách na reprízu opery 22. září. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte na adresu michaela@muzikus.cz do 17. září. OTÁZKA: Podle hry jakého francouzského dramatika vzniklo libreto k této opeře?

Soutěž o Thomase Hampsona na Svaté Hoře

21. duben 2017 Napsal(a)
Zveřejněno v Soutěže
Soutěž o Thomase Hampsona na Svaté Hoře

V doprovodu Komorní filharmonie Pardubice pod taktovkou Marka Štilce vystoupí na závěrečném koncertě Hudebního festivalu Antonína Dvořáka Příbram barytonista Thomas Hampson. Vylosovaný výherce získá dvě vstupenky na tento koncert. Své odpovědi zasílejte nejpozději do 18. 5. na adresu michaela@muzikus.cz.

Soutěž o Dagmar Peckové Wanted

21. duben 2017 Napsal(a)
Zveřejněno v Soutěže
Soutěž o Dagmar Peckové Wanted

Dagmar Pecková v těchto dnech uvádí v pražské Lucerně kabaretní revue Wanted s hudbou Kurta Weilla a tři z vás mohou získat po dvou vstupenkách na derniéru, která se koná 30. dubna. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte do 27. 4. na adresu michaela@muzikus.cz.

Czech English French German Italian Portuguese Spanish

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.