Soutěže

Soutěž o vánoční CD Dagmar Peckové

8. prosinec 2018 Napsal(a)
Zveřejněno v Soutěže
Soutěž o vánoční CD Dagmar Peckové

Mezzosopranistka Dagmar Pecková přináší na sklonku tohoto roku vánoční album Nativitas plné českých a moravských koled, vánočních písní z českých barokních kancionálů a svátečních písní hned několika zemí Evropy. Autorem aranží je Jaroslav Krček, který zároveň řídí doprovodný komorní soubor Musica Bohemica. Obsazení doplňují mužské hlasy Gentlemen Singers a dalších sólistů. Tři z vás mohou získat toto vánoční CD. Své odpovědi zasílejte do 15. prosince na adresu michaela@muzikus.cz.

Soutěž o lístky na Angelu Hewitt

25. listopad 2018 Napsal(a)
Zveřejněno v Soutěže
Soutěž o lístky na Angelu Hewitt

8. prosince vystoupí ve Dvořákově síni Rudolfina kanadská klavíristka Angela Hewitt na sólovém recitálu s výběrem z Partit Johanna Sebastiana Bacha. Tři z vás mohou získat po dvou vstupenkách na její koncert. Své odpovědi zasílejte do 2. prosince na adresu michaela@muzikus.cz.

Soutěž o večeři v Hotelu Aria

14. listopad 2018 Napsal(a)
Zveřejněno v Soutěže
Soutěž o večeři v Hotelu Aria

Pražská restaurace Coda, která nese jméno závěrečné části hudební skladby, nabízí možnost posezení s výhledem na Nové Město v čele s barokním chrámem sv. Mikuláše s varhanami, na něž hrál samotný W. A. Mozart. Restaurace a hotel Aria sídlí na Tržišti 9 v samém centru Malé Strany a těsně sousedí s Vratislavským a Vrtbovským palácem. Druhá zmíněná stavba je známá především pro stejnojmennou barokní zahradu. Tu nechal na počátku 18. století založit tehdejší majitel, nejvyšší purkrabí českého království a rytíř Řádu Zlatého rouna Jan Josef z Vrtby. Nyní soutěžíme o dvě poukázky na tříchodovou večeři s lahví vína pro dva v restauraci Coda platné až do září příštího roku. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte do 24. listopadu na adresu michaela@muzikus.cz.

Soutěž o prosincové koncerty České filharmonie

Aktuálně soutěžíme o vstupenky na hned dva prosincové koncerty České filharmonie: Tři z vás mohou získat po dvou vstupenkách na koncert 13. prosince a tři z vás mohou získat po dvou vstupenkách na koncert 22. prosince tamtéž.

Soutěž o vstupenky na Poznaňskou filharmonii

10. říjen 2018 Napsal(a)
Zveřejněno v Soutěže
Soutěž o vstupenky na Poznaňskou filharmonii

Poznaňská filharmonie vystoupí v Praze u příležitosti 100. výročí obnovení nezávislosti Polska. Program polských kolegů pražského FOKu představí průřez polskou hudbou v dílech Fryderika Chopina, Henryka Wieniawského, Krzysztofa Pendereckého a Karola Kurpińského. Tři z vás mohou získat po dvou vstupenkách na koncert 16. listopadu ve Smetanově síni Obecního domu. Své odpovědi zasílejte do 21. října na adresu michaela@muzikus.cz.

Soutěž o vstupenky na brněnského Orfea

5. říjen 2018 Napsal(a)
Zveřejněno v Soutěže
Soutěž o vstupenky na brněnského Orfea

Letošní ochutnávkou jubilejního 50. ročníku Moravského podzimu 2019 bude koncertní provedení Gluckovy opery Orfeo ed Euridice v podání německého souboru Akademie für Alte Musik Berlin. V hlavních rolích se představí Sonia Prina, Robert Mameli a Marie-Sophie Pollak. Soutěžíme o třikrát dvě vstupenky na toto mimořádné vystoupení. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte do 14. 10. na adresu michaela@muzikus.cz.

Soutěž o Schubertovu Zimní cestu na CD

26. září 2018 Napsal(a)
Zveřejněno v Soutěže
Soutěž o Schubertovu Zimní cestu na CD

Před několika dny vyšlo v Supraphonu album Schubert: Winterreise se skladatelovým zásadním dílem Zimní cesta v podání basisty Jana Martiníka a klavíristy Davida Marečka. Tři z vás mohou získat tento cyklus 24 písní na CD. Své odpovědi na soutěžní otázku zasílejte do 7. 10. na adresu michaela@muzikus.cz.

Pražskojarní soutěž o vstupenky: Janáčkova filharmonie Ostrava

Hudbu Bohuslava Martinů, Klementa Slavického a Josefa Suka přiveze na Pražské jaro Janáčkova filharmonie Ostrava pod vedením svého šéfdirigenta Heiko Mathiase Förstera. Dva z vás mohou získat po dvou vstupenkách na koncert 2. června ve Smetanově síni Obecního domu. Své odpovědi zasílejte do 22. května na adresu michaela@muzikus.cz.

Soutěž o Ukolébavky Pavla Jurkoviče

11. květen 2018 Napsal(a)
Zveřejněno v Soutěže
Soutěž o Ukolébavky Pavla Jurkoviče

Před pár dny jsme psali o nové desce Supraphonu, na kterou Hana Blažíková s Tomášem Králem nahráli ukolébavky Pavla Jurkoviče. Čtyři z vás mohou desku získat, stačí poslat do 21. května na adresu michaela@muzikus.cz odpověď na soutěžní otázku.

Pražskojarní soutěž o vstupenky: Klangforum Wien

Rakouský soubor Klangforum Wien provede na Pražském jaru v pondělí 21. května pod vedením dirigenta Base Wiegerse skladby Enna Poppeho, Bernharda Langa a také další z premiér na objednávku festivalu: For Large Ensemble, Part D Luboše Mrkvičky. Zodpovíte-li správně soutěžní otázku, můžete získat dvě vstupenky na tento koncert. Své odpovědi zasílejte do 14. května na adresu michaela@muzikus.cz.

Czech English French German Italian Portuguese Spanish

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.