Michaela Vaněčková

Michaela Vaněčková

Tam za tím mořem piva - americké (a jiné) písničky V+W

Ti z nás, co si občas prozpěvují melodie Voskovce a Wericha a zákonitě mají tedy i smysl pro nezaměnitelný humor tak typický pro Osvobozené divadlo, jistě přivítají nové CD Tam za tím mořem piva - americké (a jiné) písničky V+W.

Leoš Janáček - Smyčcový kvartet č. 1 „Kreutzerova sonáta“, Smyčcový kvartet č. 2 „Listy důvěrné“, Výběr z korespondence mezi Leošem Janáčkem a Kamilou Stösslovou

Originální nápad představit Janáčkovu soukromou korespondenci společně s hudební výpovědí skladatelovy kompoziční práce proměnila společnost Clarton ve skutečnost.

Rebekka Hartmann

23. březen 2009
Rebekka Hartmann

Linie směřující od Bacha přes Hindemitha po Zimmermanna předznamenává vkusové zalíbení „umění polyfonie“. Skladby pro sólové housle, které na své nahrávce představuje německá houslistka Rebekka Hartmann,...

Anton Bruckner - Symfonie č. 7

22. květen 2009
Anton Bruckner - Symfonie č. 7

Vídeňští filharmonikové již více jak 150 let oslovují díky své umělecké dokonalosti a zvukové vytříbenosti odborníky na slovo vzaté i posluchače a milovníky kvalitní hudby.

Suk Trio - Beethoven, Schubert

22. květen 2009
Suk Trio - Beethoven, Schubert

Sukovo trio interpretuje komorní tvorbu Ludwiga van Beethovena a Franze Schuberta. Velmi zajímavé instrumentální a zvukové složení pro klavír, housle a violoncello dodává nahrávce určité hudební exklusivnosti.

Czech English French German Italian Portuguese Spanish

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.