PR

PR

JazzFestu Brno k desátým narozeninám pogratuluje Bobby McFerrin; prodej vstupenek začíná

Devět let po sobě se mění Brno vždy na několik dubnových dní v tepající jazzovou metropoli koncentrující v komorních klubech i na větších pódiích hudební vizionáře i mistry improvizace z celého světa.

Rada města Brna vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ředitele/ředitelky Filharmonie Brno, příspěvková organizace. Požadované předpoklady: ukončené vysokoškolské vzdělání – magisterský stupeň...

Dee Dee Bridgewater a Bobby McFerrin si do nového roku nesou nominace na Grammy a míří za českými fanoušky

V průběhu dvou jarních týdnů se v České republice vystřídají hned dvě světové hvězdy první velikosti – Jarní GALA pro Struny podzimu ozdobí jazzová diva Dee Dee Bridgewater a k 10. jubileu JazzFestuBrno přijede „pogratulovat“ Bobby McFerrin.

Turné Glenn Miller Orchestra plné swingových evergreenů začíná ve středu v Českých Budějovicích

Tuzemské turné Glenn Miller Orchestra, jednoho z nejznámějších swingových orchestrů na světě, začíná ve středu 5. ledna v Českých Budějovicích.

Čtvrtý ročník Jazz Festu ve Znojmě se blíží

13. leden 2011

Za necelý týden vypukne ve Znojmě první hudební festival nového roku. Jedná se o čtvrtý ročník Znojmo Jazz Festu. Pětidenní jazzový maratón, který se bude konat 19.-23. ledna, si vzal pod patronát fenomenální slovenský jazzman Peter Lipa.

Brněnský JazzFest slaví desáté výročí nejbohatším programem v historii

Instrumentální finesy, tradice, fúze, experiment i vrcholné vokální umění – jubilejní desátý ročník JAZZFESTBRNO představí během jednoho týdne jazz v mnoha jeho formách a podobách a přiveze do moravské metropole...

Nová série Balkan Beats Party v pražském KC Vltavská přiveze k tanci hvězdy balkánské hudby

Mahala Rai Banda, Besh o´droM, Di Grine Kuzine, Boban i Marko Marković Orkestar a Shantel & Bucovina Club Orkestar – to jsou jména kapel, které se jako hosté představí v roce 2011 v rámci nové série balkánských tanečních party Balkan Beats Party...

Bažant Pohoda: Klasická hudba bude znovu silná a nádherná; Festival aj v kinách

Hneď deväť predstavení klasickej hudby zverejnili organizátori letného multikultúrneho festivalu Bažant Pohoda 2011. Nechýba filharmónia, symfonický orchester, súčasná hudba, zbor ani workshopy pre deti.

Vokální svátek v Brně pokračuje koncertem afroamerické zpěvačky Carly Cook

Letošní jazzové jaro patří v Brně také vokalistům. Jubilejní desátý ročník mezinárodního festivalu JAZZFESTBRNO představí během devíti dnů zpěv v mnoha jeho formách a podobách.

Czech Jazz Workshop 2011 opět v Praze

2. květen 2011

Czech Jazz Workshop je prestižní letní dílna, kterou pořádá Česká jazzová společnost, ve dnech 16. - 23. července 2011 na Ježkově konzervatoři v Praze. Studenti se mají šanci učit od lektorů velkých jmen z celého světa.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.