Aktuality

New Age Magic s Michaelem Hoppé v Praze

12. květen 2008 Napsal(a)
Zveřejněno v Aktuality
New Age Magic s Michaelem Hoppé v Praze

V pražské Betlémské kapli se 27. června 2008 v 19.00 hodin uskuteční česká premiéra díla renomovaného amerického skladatele žánru „new age“ Michaela Hoppé, několikrát nominovaného na cenu Grammy.

Česká filharmonie s lítostí oznamuje změnu interpreta posledního koncertu cyklu Klavírních recitálů České filharmonie. Původně avizovaný americký klavírista Tzimon Barto musel z vážných rodinných důvodů zrušit svou účast na plánovaném koncertě v pondělí 28. dubna.

Princezna Caroline Murat navštívila Petrof

5. březen 2008 Napsal(a)
Zveřejněno v Aktuality
Princezna Caroline Murat navštívila Petrof

Sídlo královéhradecké společnosti Petrof, největšího evropského výrobce pian, v pondělí navštíví princezna Caroline Murat, známá také pod uměleckým jménem Caroline Haffner.

Církevní konzervatoř Opava ve spolupráci s Bc. Ondřejem Mackem pořádá Interpretační kurz barokní hudby. Zájemci se jich budou moci zúčastnit v osmi vyučovacích dnech v rozmezí od ledna do května.

Annette Dasch v Praze připomene výročí narození W. A. Mozarta

Letošní výročí narození jedné z největších hudebních osobností všech dob W. A. Mozarta oslaví Národní divadlo společně s přední světovou sopranistkou Annette Dasch. Koncert pod taktovkou dirigenta Tomáše Netopila proběhne přesně v den Mozartových narozenin - 27. ledna ve Stavovském divadle.

Norské duo A Corda příští týden v Rudolfinu

Norské duo A Corda se příští týden představí v pražském Rudolfinu. Spojení klasické kytary a houslí okusí milovníci klasické hudby 19. a 20. listopadu.

Weinberger Tour vstoupila do podzimní části

2. říjen 2007 Napsal(a)
Zveřejněno v Aktuality
Weinberger Tour vstoupila do podzimní části

Violoncellista František Brikcius a klavírista Tomáš Víšek zahájí dnešním koncertem v pražském Atriu na Žižkově podzimní část vzpomínkové Weinberger Tour, pořádané u příležitosti čtyřicátého výročí úmrtí skladatele Jaromíra Weinbergera.

Weinberger Tour připomene výročí skladatelova úmrtí

Violoncellista František Brikcius a klavírista Tomáš Víšek si připomenou čtyřicáté výročí úmrtí skladatele Jaromíra Weinbergera uvedením skladeb židovských skladatelů E. Shulhoffa, J. Simona, I. Kosíkové a J. Weinbergera.

Houslový virtuóz Pavel Šporcl má za sebou novou desku i úspěšné turné

Pavel Šporcl, jeden z našich předních houslových mistrů, vydal na podzim své nové album Dvořák & Suk a při té příležitosti také navštívil několik českých i moravských měst.

Vánoční koncert Symfonického orchestru hl. m. Prahy FOK

Vánoční koncert Symfonického orchestru hl. m. Prahy FOK, který se uskuteční ve středu 20. prosince v 19.30 hodin ve Smetanově síni Obecního domu, nabízí posluchačům...

csenfrdeitptes

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.